Головна » 2011 » Лютий » 24 » Медичні довідки при проходженні ТО в інспекціях Держтехнагляду не відмінені
08:44
Медичні довідки при проходженні ТО в інспекціях Держтехнагляду не відмінені
18 лютого 2011 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 31.01.2011 № 100 "Про внесення змін до Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів”.

Зазначеною постановою Кабінет Міністрів України прийняв рішення вилучити медичну довідку про стан здоров`я водія із списку документів, необхідних для проходження технічного огляду колісних транспортних засобів, зареєстрованих у Департаменті ДАІ МВС України.

Прем`єр-міністр України Микола Азаров дав доручення керівникам МВС і Мінохоронздоров`я в найкоротші терміни внести зміни до відповідних нормативно-правових актів.

Однак, процедура проведення державного технічного огляду в інспекціях Держтехнагляду відмінна від процедури техоглядів у ДАІ.

На сьогодні проведення державних технічних оглядів тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів здійснюється відповідно до Порядку проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 № 403.

Відповідно до пункту 9 Порядку проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 № 403, медична довідка про придатність особи керувати машиною є обов’язковою для надання до інспекції Держтехнагляду (включаючи й інші документи) для проведення техогляду машини.
Переглядів: 1236 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 2.0/1