Головна » 2011 » Квітень » 6 » Микола Присяжнюк: Ціни на сільгосппродукцію на оптових ринках будуть втричі меншими
08:22
Микола Присяжнюк: Ціни на сільгосппродукцію на оптових ринках будуть втричі меншими
Оптові сільськогосподарські ринки – це оптимальне рішення підтримки вітчизняного виробника і забезпечення українського споживача якісними продуктами за доступними цінами. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк під час перевірки стану будівництва сільськогосподарського оптового ринку «Столичний». 

«Оптові ринки сільгосппродукції забезпечать українського споживача якісними продуктами за цінами, на 30-35% нижчими від існуючих. Водночас для вітчизняних аграріїв на оптових ринках передбачені набагато дешевші ринкові збори та послуги. Вони матимуть свої постійні робочі місця та офіси», - зазначив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, на оптових ринках передбачене створення потужних комплексів овочесховищ, що убезпечать українського споживача від продовольчого дефіциту та стрибкоподібного росту цін на сільгосппродукцію.

Микола Присяжнюк також повідомив, що для створення мережі оптових ринків у країні є достатній рівень підтримки з боку уряду. «Сьогодні Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення розглянути можливість щодо державної підтримки фінансування інженерної інфраструктури, зокрема електричних мереж, водогонів та будівництва доріг оптового ринку «Столичний». Я переконаний, що Уряд забезпечить значний відсоток компенсації», - повідомив Микола Присяжнюк.

Він також зазначив, що загальна вартість спорудження оптового ринку сільгосппродукції «Столичний» площею 160 га становить 1 млрд 400 млн гривень. Основна частина фінансування залучена від приватних інвесторів.

«Створення цього оптового ринку – показовий результат партнерської співпраці держави та бізнесу», - наголосив очільник Міністерства.Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України
Переглядів: 414 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0