Головна » 2011 » Лютий » 24 » Микола Присяжнюк: «До жовтня в Україні буде створено повноцінну систему продуктової логістики»
08:39
Микола Присяжнюк: «До жовтня в Україні буде створено повноцінну систему продуктової логістики»
На сьогоднішній день агропромисловий комплекс України виробляє значно більше сільськогосподарської продукції, ніж споживає. Для ефективного використання ресурсів аграрного сектору і покращення ситуації із продовольчим забезпеченням до жовтня 2011 року в Україні буде споруджено п’ять оптових ринків сільськогосподарської продукції та розпочато будівництво овочесховищ. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

На думку Міністра, спорудження овочесховищ забезпечить країну продуктами харчування першої необхідності. Створення мережі оптових ринків також допоможе залучити інвестиції в інфраструктуру аграрного ринку понад 10 млрд. грн. та додаткові надходження від експорту с/г продукції понад 200 млн. євро в рік. Микола Присяжнюк запевнив, що для невідкладного виконання доручення Президента України щодо будівництва оптових ринків на сьогодні є достатній рівень державної підтримки та висока зацікавленість потенційних інвесторів.

«Шляхом конкурсу були визначені компанії по будівництву оптових ринків у п’яти областях: Львівській, Київській, Донецькій, Харківській та Запорізькій. В липні цього року вже розпочнуть роботу три оптові ринки: у Києві, Львові та Донецьку. Фактично, до жовтня цього року Україна вперше буде забезпечена системою продуктової логістики шляхом завершення спорудження оптових ринків та будівництва нових овочесховищ», - наголосив Міністр.

«Мережа оптових ринків зробить заможними сільгоспвиробників, а кінцеві споживачі отримають високоякісну продукцію за доступною ціною. Розвиток агропромислової інфраструктури, відродження логістики і координація дій між регіонами на сьогодні є пріоритетом у роботі Мінагропроду», - повідомив Міністр.

Микола Присяжнюк переконаний, що саме ці кроки повноцінно забезпечать використання експортного аграрного потенціалу та зберігання надлишків продукції, яка виробляється вітчизняним сільським господарством. На думку очільника Мінагропроду, спорудження оптових ринків та овочесховищ стане вагомим стимулом для розвитку агропромислового сектору економіки та сприятиме зниженню споживчих цін на продовольство.

Прес-служба Мінагропрод
Переглядів: 469 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0