Головна » 2011 » Квітень » 5 » Микола Присяжнюк: Іноземні банки підтвердили готовність кредитувати сільгоспвиробництво
08:23
Микола Присяжнюк: Іноземні банки підтвердили готовність кредитувати сільгоспвиробництво
Представництва найбільших іноземних банків в Україні зацікавлені в співпраці з українськими аграріями та заявили про готовність кредитувати вітчизняних виробників сільськогосподарської продукції. Ця домовленість стала результатом сьогоднішньої зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка з головами правлінь банківських установ.

«Залучення кредитних коштів у виробництво аграрної продукції є одним із ключових завдань роботи Мінагропроду. Наразі вітчизняні виробники зацікавлені в можливості кредитування майбутнього врожаю, тому співпраця з банками є невід’ємною складовою формування основи продовольчої безпеки України та вітчизняних споживачів. За результатами домовленостей іноземні банки підтвердили готовність кредитувати сільгоспвиробництво. Я переконаний, що нові фінансові можливості дозволять українським аграріям зайняти більш активну позицію на світовому ринку продовольства», - заявив Микола Присяжнюк, підсумовуючи зустріч з керівниками банків.

Зокрема, в зустрічі взяли участь перший заступник Голови НБУ Юрій Колобов, голова Правління «Укрсоцбанку» Борис Тимонькін, голова Правління «OTP Bank» Дмитро Зіньков та голова Правління «Райффайзен Банк Аваль» Володимир Лавренчук.

Крім того, очільник Мінагропроду повідомив, що на сьогодні Міністерство спільно з Національним банком України випрацьовує механізми спрощення процедури кредитування сільгосптоваровиробників та максимально враховує кращий досвід європейських країн щодо створення максимально сприятливих умов для розвитку аграрного бізнесу.

Микола Присяжнюк також нагадав представникам банківських установ, що його позиція щодо введення обігу сільгоспземель полягає в недопущенні обезземелення українського селянина при проведенні земельної реформи.

Прес-служба
Переглядів: 411 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0