Головна » 2010 » Травень » 13 » Микола Присяжнюк: у 2010 році не передбачається зростання ціни на м’ясо
11:15
Микола Присяжнюк: у 2010 році не передбачається зростання ціни на м’ясо
У 2010 році не передбачено зростання ціни на м’ясо та збільшення обсягу імпорту м’яса в Україну. Про це на брифінгу повідомив Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк.

Міністр відзначив, що за підсумками І кварталу цього року імпортовано м’яса на 40 % менше, ніж у 2009 році. За його словами, така ситуація зумовлена тим, що Державний комітет ветеринарної медицини більш відповідально підійшов до оцінки якості імпортованого м’яса, а також збільшенням обсягів виробництва м’яса птиці і свинини.

«Соціальне забезпечення споживачів ще не на такому рівні, як необхідно, ринок м’яса недостатньо стрімко зростає. Але ми ситуацію контролюємо. І зростання ціни не буде, й зростання імпорту м’яса не передбачається», - наголосив Міністр.

Микола Присяжнюк зазначив, що як для Міністерства, так і для Уряду в цілому, пріоритетом на сьогодні є розвиток та реформування галузі тваринництва, зокрема свинарства та молочного скотарства.

«На сьогодні пріоритетними галузями є рослинництво, свинарство і молочне скотарство. Розвиток цих галузей є конче необхідним для подальшого розвитку агропромислового комплексу», - зазначив Микола Присяжнюк. За його словами, на сьогодні виробництво м'яса птиці перебуває на рівні виробництва європейський країн, але обсяги виробництва яловичини і свинини менші. Саме тому, як підкреслив Міністр, Уряд у цьому році буде розробляти порядки використання бюджетних коштів таким чином, щоб спонукати фермерів до збільшення поголів’я молочного стада.

«Будемо фінансувати і виділяти кредити, щоб фермери і приватний сектор разом з промисловим виробництвом могли залучити державні кошти для будівництва міні-свиноферм. Ми знайдемо механізм, щоб розвивати і свинарство, і скотарство, і виробництво яловичини», - зазначив Микола Присяжнюк.Прес-служба Мінагрополітики,

м.Київ, вул.Хрещатик, 24, 278-83-89, press@minapk.gov.ua
Переглядів: 432 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0