Головна » 2010 » Грудень » 23 » Микола Присяжнюк взяв участь у слуханнях, організованих Комітетом Верховної Ради України
09:07
Микола Присяжнюк взяв участь у слуханнях, організованих Комітетом Верховної Ради України

Микола Присяжнюк взяв участь у слуханнях, організованих Комітетом Верховної Ради України, на тему: «Стан та перспективи розвитку аграрної освіти та науки України».

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк взяв участь у слуханнях, організованих Комітетом Верховної Ради України, на тему: «Стан та перспективи розвитку аграрної освіти та науки України».

Узагальнюючи підсумки обговорення перспектив виводу аграрних ВНЗ з-під підпорядкування Міністерста, Микола Присяжнюк зауважив: «Ми не маємо права на помилку. Аграрна освіта – це не тільки підготовка фахівця, а й один з напрямів збереження нації».

Міністр визначив першочергові завдання для аграрної освіти: оптимізація мережі, інтегрування освіти, науки та виробництва, поглиблення фундаментальних та прикладних досліджень, підвищення ролі освіти для виховання та становлення особистості. «Ми не допустимо скорочення кількості випускників за рахунок аграрних спеціалістів. Аграрний сектор потребує нових, конкурентоздатних кадрів», - наголосив Міністр.

Прес-служба

Переглядів: 452 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0