Головна » 2010 » Вересень » 1 » Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк побував з робочою поїздкою на Вінниччині
12:46
Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк побував з робочою поїздкою на Вінниччині
30 серпня Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк побував з робочою поїздкою у Вінниці, де зустрівся з головами сільських і селищних рад та відвідав свято посвячення у студенти, що відбулося у Вінницькому аграрному університеті.

На зустрічі Міністр відзначив, що успішність аграрного сектору в значній мірі залежить від динамічного опанування новітніх технологій, використання ринкової кон’юнктури, а також організаційних змін, необхідних для його розвитку.

"Є три напрямки розвитку форм господарювання – приватне виробництво, фермерство та велике індустріальне виробництво. Однак нам треба усвідомити й необхідність розвитку сільської громади. Сьогодні сільський голова - це і батько, і мати. Йому необхідно дати повноваження”, - сказав він.

Як зазначив Микола Присяжнюк, МінАП вийшло з пропозицією, щоб частина податків, зокрема на заробітну плату, залишалася в розпорядженні сільських голів. "Це дасть можливість розвитку через економічну мотивацію. Агросектор платить великі кошти до бюджету. Ми по зведеному бюджету платимо близько 35 мільярдів гривень. І я переконаний, що сільська громада має право на частину коштів для розвитку своїх територій”, - наголосив Міністр.

За його словами, Міністерство аграрної політики спільно з Асоціацією сільських та селищних голів повинно розробити критерії договірного використання сільськогосподарських земель територіальних громад та земель приватної власності. Це стане допоміжним бюджетним ресурсом територіальної громади.

Микола Присяжнюк також повідомив, що на цей час в Мінагрополітики подано з регіонів інвестиційні пропозиції загальною вартістю 14 506,5 млн. грн. при потребі 9 079,8 млн. грн.

Міністр взяв участь у посвяченні в студенти першокурсників Вінницького національного аграрного університету і побажав майбутнім фахівцям успіхів у навчанні та подальшій трудовій діяльності. Під час урочистої церемонії М. Присяжнюк вручив низку державних нагород, а також отримав звання професора Вінницького національного аграрного університету.


Прес-служба Мінагрополітики
Переглядів: 408 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0