Головна » 2010 » Березень » 4 » Міжнародна конференція з питань розвитку громадянського суспільства
11:40
Міжнародна конференція з питань розвитку громадянського суспільства
3 березня о 9-00 у Президент Готелі (м. Київ, вул. Госпітальна, 12) розпочне роботу міжнародна конференція "Розвиток громадянського суспільства на селі та в аграрному секторі України. Досвід Європейського Союзу”.

У роботі конференції візьме участь заступник міністра аграрної політики Роман Шмідт.

Учасники форуму обговорять питання інституційного та правового розвитку недержавних організацій в аграрному секторі, ознайомляться з досвідом країн-членів ЄС у сфері інституційного розвитку сільськогосподарського та громадянського суспільства, розглянуть інституційні та правові проекти моделі роботи недержавних організацій України на основі досвіду країн-членів ЄС.

Своїми думками в рамках роботи форуму обміняються представники органів державної влади, Представництва Європейської Комісії в Україні, Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, COPA-COGECA, інститутів громадянського суспільства різних країн, науковці та журналісти.

Організаторами заходу - Аграрна палата України, Проект ЄС «Виконання Україною зобов’язань щодо членства в СОТ та реалізації європейської політики добросусідства в сільському секторі», Координаційне бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прес-служба МінАП
Переглядів: 497 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0