Головна » 2009 » Жовтень » 5 » Міжнародний день людей похилого віку
15:10
Міжнародний день людей похилого віку
1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН. В Україні у 1991 році на урядовому рівні було прийняте рішення про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

Сьогодні в Міністерстві аграрної політики України відбулися урочисті збори з нагоди свята, під час яких заступник міністра Ярослав Гадзало від імені керівництва та колективу міністерства поздоровив всіх громадян похилого віку:

«Шановні учасники урочистого зібрання! Дорогі наші ветерани!

1-го жовтня увесь світ віддає шану Вам, людям старшого покоління.

За дорученням міністра аграрної політики України Ю.Ф. Мельника, від імені колегії міністерства та всіх селян нашої держави я маю високу честь вітати Вас зі святом – Міжнародним днем людей похилого віку, який встановлено на знак подяки та глибокої шани до Вас і який я назвав би днем людей зрілого віку.

Ваш життєвий шлях – це еталон любові до рідної землі та служіння народові, невичерпне джерело натхнення, сили духу і віри у щасливе майбутнє Української держави.

В наших очах Ви завжди були й будете взірцем патріотизму, величі духу та самопожертви задля добробуту на землі.

І в наш непростий час Ви подаєте молодшому поколінню гідний приклад стійкості, оптимізму, доброти та справедливості.

Щиро бажаю Вам, шановні наші ветерани, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, миру та злагоди, довгих років життя».

Прес-служба МінАП

Переглядів: 749 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0