Головна » 2010 » Березень » 4 » Нарада Укрдержфонду підтримки фермерських господарств
11:42
Нарада Укрдержфонду підтримки фермерських господарств
Сьогодні в Міністерстві аграрної політики пройшла виробнича нарада Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Учасники засідання детально проаналізували підсумки роботи Укрдержфонду та його регіональних відділень у 2009 році, заслухали звіт про результати ревізії фінансово-господарської діяльності і обговорили перспективи фінансування фонду у 2010 році.

Жвавий інтерес викликали питання стану претензійно-позитивної роботи в Укрдержфонді та повернення до спеціального фонду держбюджету коштів поворотної фінансової підтримки, наданої фермерським господарствам в минулі роки; недоліків у прийнятті та оформленні документів при наданні підтримки фермерським господарствам і пропозицій щодо їх усунення в межах чинного законодавства.

Представники регіональних відділень фонду доповіли про використання бюджетних коштів для надання фінансової підтримки фермерам у різних областях України.

У нараді взяли участь представники Мінагрополітики, фахівці Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, директори та головні бухгалтери регіональних відділень, представники ГоловКРУ.

Прес-служба Мінагрополітики
Переглядів: 681 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0