Головна » 2010 » Лютий » 12 » Насінням забезпечені
08:31
Насінням забезпечені
В Міністерстві аграрної політики України відбулись наради, присвячені актуальним питанням рослинництва і насінництва.

На нараду-навчання, яку відкрив заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник, були запрошені фахівці міністерства, начальники обласних державних насіннєвих інспекцій, провідні вчені та керівники насіннєвих підприємств.

Учасники заходу ознайомилися з новими вимогами щодо проведення інспектування сортових посівів зернових культур та заповнення насіннєвої документації відповідно до вимог насіннєвих схем ОЕСР, заслухали інформацію про підсумки роботи Української державної насіннєвої інспекції в 2009 році, обговорили постановочні питання роботи.

У другій половині дня розпочала роботу підсумкова нарад з питань рослинництва та за результатами проведеної атестації виробників насіння.

З вступним словом виступив заступник міністра аграрної політики Сергій Мельник.

Про підсумки роботи галузі рослинництва в 2009 році та забезпечення насінням, атестацію виробників насіння, садивного матеріалу і формування Державного реєстру виробників насіння на 2010 рік доповів директор Департаменту ринків рослинництва Олександр Демидов.

На порядку денному наради були питання щодо проведення ґрунтового та лабораторного сортового контролю, державної підтримки галузі насінництва, ведення насінництва сільськогосподарських культур у наукових установах НААНУ, забезпеченості та стану підготовки якісного насіння для посіву в 2010 році. Представники господарств обмінялися досвідом роботи у виробництві насіння та забезпеченні ним сільгоспвиробників в різних регіонах.

У нараді взяли участь представники Мінагрополітики, заступник міністра аграрної політики АР Крим, фахівці головних управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, начальники обласних державних насіннєвих інспекцій, голови обласних атестаційних комісій, керівники провідних насіннєвих підприємств.

Прес-служба МінАП
Переглядів: 491 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0