Головна » 2014 » Лютий » 27 » Підсумки роботи ПТНЗ Мінагрополітики України за 2013рік
09:16
Підсумки роботи ПТНЗ Мінагрополітики України за 2013рік
11–18 лютого п.р. на базі ДУ "НМЦ "Агроосвіта” були заслухані звіти керівників професійно-технічних навчальних закладів за результатами діяльності у 2013 році, зокрема про забезпечення АПК кваліфікованими робітничими кадрами.У заходах взяли участь Чернявська Т.О., заступник директора Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій, керівники професійно-технічних навчальних закладів, підпорядкованих Мінагрополітики, представники ДУ "НМЦ "Агроосвіта”.

Під час звітування керівники надали повну обґрунтовану інформацію про навчальний заклад, яку супроводжували презентацією. Одні з найкращих презентацій з використанням інформаційних технологій у навчальному процесі представили директори Тернопільського навчально-курсового комбінату Савчук Ю.С., Волинського обласного учбового центру підготовки перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК Войтюк Р.М., Кіровоградського обласного комунального навчально-курсового комбінату «Аграрник» Мармаза М.І. та інші.

На засіданні обговорювали питання стосовно нового Порядку формування державного замовлення на підготовку, підвищення кваліфікації та перепідготовку робітничих кадрів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 306, оптимізації мережі навчальних закладів, атестаційноїекспертизи професійно-технічних навчальних закладів та ін.

Тетяна Чернявська зауважила, що фінансування на підготовку та підвищення кваліфікації робітничих кадрів з державного бюджету на 2014 рік порівняно з минулим роком зменшилося майже на 50 відсотків.

Попередньо керівники надали пропозиції щодо тематики проведення заключної наради керівників ПТНЗ.

На жаль, неготовим до звіту був директор комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Широконіс І.В.
Переглядів: 448 | Додав: SLAVA | Рейтинг: 0.0/0