Головна » 2010 » Липень » 30 » Підведено підсумки роботи обласних служб радіаційного контролю
07:15
Підведено підсумки роботи обласних служб радіаційного контролю
Фахівці Міністерства аграрної політики України підготували та провели нараду-семінар "Підсумки роботи обласних служб радіаційного контролю Мінагрополітики України у І півріччі 2010 року. Проблеми і перспективи".

Учасники засідання, що проходило на базі Чернігівського проектно-технологічного центру охорони родючості ґрунтів і якості продукції «Облдержродючість», підвели підсумки роботи з мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи в агропромисловому комплексі у І півріччі 2010 року, визначили основні проблеми і перспективні напрямки впровадження у 2010 році комплексу заходів, спрямованих на виробництво радіологічно безпечної сільськогосподарської продукції на забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи землях та організацію контролю за вмістом радіонуклідів в сільськогосподарській продукції.

Спеціалісти в галузі радіології особливо наголошували на важливій ролі служб радіологічного контролю як осередків інформаційно-дорадчої роботи серед населення та виробників сільськогосподарської продукції різних форм господарювання. Лише у І півріччі 2010 року у шістьох найбільш забруднених областях було надано населенню 4 934 консультації, проведено 59 нарад і конференцій, опубліковано 10 статей у місцевій пресі тощо.

У роботі наради-семінару взяли участь представники міністерств і відомств, причетних до робіт з мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи в агропромисловому виробництві, вчені науково-дослідних інститутів сільськогосподарського профілю, начальники обласних служб радіологічного контролю, обласних державних проектно-технологічних центрів охорони родючості ґрунтів, обласних державних лабораторій ветеринарної медицини.

Прес-служба Мінагрополітики,

м.Київ, вул.Хрещатик, 24, 278-83-89, press@minapk.gov.ua
Переглядів: 562 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0