Головна » 2010 » Червень » 23 » Повідомлення прес-служби Департаменту ДАІ МВС України
18:08
Повідомлення прес-служби Департаменту ДАІ МВС України
Принципова позиція керівництва МВС України полягає в тому, щоб очистити органи внутрішніх справ від працівників, які порушують закон і своїми діями компрометують звання працівника міліції. Відповідн до цього, керівництвом Департаменту ДАІ МВС України посилено боротьбу з хабарництвом. Адже важливо не замовчувати цю проблему, а докладати максимум зусиль для викорінення цього негативного явища.
Департаментом разом з іншими підрозділами МВС України здійснюються відповідні оперативно-профілактичні заходи. Так спільними зусиллями Державтоінспекції, МВС, та прокуратури нещодавно викрито посадовців регіональних підрозділів ДАІ на Сумщині та у Львові. А на початку червня у Миколаєві усунений від виконання службових обов'язків майор міліції, співробітник ДПС, який, використовуючи своє службове становище, небезкорисливо приховув грубі порушення водіями Правил дорожнього руху. На Харківщині заарештовано також майора міліції, інспектора адміністративної практики. Він одержав хабар в декілька тисяч гривень від порушника за "вирішення питання” про непритягнення водія до адміністративної відповідальності.
Для фіксації правопорушень, скоєних працівниками ДАІ, в Департаменті Державтоінспекції та усіх підрозділах на місцях цілодобово функціонують "телефоні гарячої лінії”. За всіма такими повідомленнями громадян проводяться службові розслідування та вживаються відповідні заходи реагування. Номер "гарячої лінії” Департаменту ДАІ МВС України - (044) 272 - 46 - 59.
Варто застерегти, що відповідальність несе як хабарник, так й особа, яка пропонує хабар (згідно зі ст. 369 Кримінального кодексу України, давання хабара є таким же злочином, як і його отримання). Так, нещодавно у Києві працівники ДАІ зупинили за грубе порушення Правил дорожнього руху мікроавтобус "Мерседес”. Під час огляду авто було виявлено партію промислових товарів без будь-яких документів на вантаж. Водій запропонував 1000 гривень за ухилення від відповідальності, але був доставлений до райвідділу міліції. Всього ж з початку року працівниками ДАІ задокументовано понад тисячу фактів спроби давання хабарів водіями інспекторам, за якими порушено декілька десятків кримінальних справ.17 червня 2010 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
Переглядів: 527 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0