Головна » 2010 » Вересень » 24 » Працівники ДАІ вивчають англійську мову
08:06
Працівники ДАІ вивчають англійську мову
На виконання Державної цільової програми підготовки та перепідготовки фахівців у сфері європейської інтеграції України на 2008-2011 роки у підрозділах Державтоінспекції започатковано вивчення англійської мови. 
Науковий центр безпеки дорожнього руху (НЦБДР) МВС України підібрав необхідні програми для навчання працівників ДАІ англійської мови.
Навчатимуться в основному співробітники дорожно-патрульної служби, які під час виконання службових обов'язків якраз і стикатимуться на дорогах з гостями-іноземцями, що приїдуть на чемпіонат світу з футболу. Тому вивчати англійську мову доведеться не тільки співробітникам ДАІ, які несуть службу в містах, що приймають матчі Євро-2012, а і з інших областей України. Адже, по-перше, іноземці проїжджатимуть по багатьох регіонах країни, а по-друге, для підвищення рівня безпеки руху деяких інспекторів ДАІ планується відрядити на допомогу колегам, які працюють в містах, що приймають матчі.
"Вчитися потрібно постійно. До того ж скоро Євро-2012 і до нас завітають чимало іноземців. А прості відповіді на запитання, зокрема англійською мовою, як проїхати, куди звернутися, обов'язково мають знати працівники дорожньо-патрульної служби”, - зазначив начальник Департаменту ДАІ МВС України генерал-майор міліції Валерій Лозовий.
Отже, у найближчому майбутньому професійний рівень працівників ДАІ підвищиться, а це, в свою чергу, повинно позначитися й на загальному рівні безпеки руху, адже іноземцям отримати допомогу у інспектора ДАІ, особливо у вигляді підказки щодо правильності маршруту, буде набагато простіше.

23 вересня 2010 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
Переглядів: 462 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0