Головна » 2011 » Листопад » 2 » Прийняли участь у семінарі керівників, методистів та фахівців субєктів господарювання, які здійснюють навчання з питань охорони праці
11:16
Прийняли участь у семінарі керівників, методистів та фахівців субєктів господарювання, які здійснюють навчання з питань охорони праці

25-26 жовтня 2011 року на базі головного навчально-методичного центру держгірпромнагляду України, м.Київ було проведено семінар керівників, методистів та фахівців субєктів господарювання, які здійснюють навчання з питань охорони праці по темі: "Актуальні питання організації спеціального навчання з охорони праці працівників, які виконують роботу підвищеної небезпеки", в якому прийняв участь представник від нашого навчального закладу.

На семінарі було розглянуто проблемні питання в організації спеціального навчання і перевірки знань з питань охорони праці і шляхи їх вирішення. Удосконалення професійного навчання працівників, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки (на підприємстві).

Виступило ряд представників підприємств і навчальних закладів з висвітленням досвіду організації спеціального навчання з охорони праці.

Розглядались міжнародні стандарти безпеки праці: стандарти міжнародної організації праці та Європейського Союзу.

Підведено підсумки семінару і прийнято відповідне рішення щодо теми семінару.


Переглядів: 436 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0