Головна » 2012 » Вересень » 4 » Привітання Міністра аграрної політики та продовольства України Присяжнюка М.В. з Днем знань
10:36
Привітання Міністра аграрної політики та продовольства України Присяжнюка М.В. з Днем знань
ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ!
Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!
Студенти! Навчання – це прихований скарб. Сподіваюсь, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті країни.
Окреме, спасибі вам, вельмишановні педагоги! Ви навчаєте та виховуєте юні особистості, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день України.
Сьогодні Україна знаходиться на шляху економічних реформ! Складних, але необхідних! Нині реформується і аграрна галузь.
Президент України Віктор Янукович, у своїй промові до Дня Незалежності чітко окреслив пріоритети державної політики, серед яких одним з головних є розвиток аграрного сектору та харчової промисловості. «Україна вже сьогодні є потужною складовою світової продовольчої безпеки. Увага міжнародної спільноти до нашого аграрного сектору дедалі зростатиме. Це – є шансом залучити кошти для модернізації національного АПК, «вдихнути нове життя» в сільські території та громади», - наголосив Президент.
І на цьому шляху держава покладається на вас – майбутні молоді спеціалісти. Тому Особливо дякую всім, хто обрав для навчання аграрні спеціальності. Держава розраховує на ваші знання та енергію на шляху непростих аграрних реформ. Для досягнення цілей, які стоять перед аграрним сектором Україні вкрай потрібні високоосвічені фахівці, якими ви станете у найближчому майбутньому. Немає сумніву, що від якості кадрового потенціалу залежить і рівень виробництва сільгосппродукції, і її конкурентоспроможність, і, безумовно, визнання нашого виробника на світовому рівні.
Приємно відзначити, що аграрні спеціальності, за оцінками міжнародних експертів, увійшли до переліку тих професій, на які зростає попит і які будуть затребуваними у майбутньому. Також з кожним роком збільшується попит на отримання аграрної освіти у вишах Мінагрополітики. Цьогорічна вступна компанія також підтвердила наявність попиту на здобуття освіти в аграрному навчальному закладі.
Держава сьогодні націлена зробити все можливе, аби молоді спеціалісти-аграрії працювали за фахом і повертались в українські села. А це означає: створити робочі місця –, забезпечити їх житлом, доступною медициною, цікавим культурним життям. Тобто максимально наблизити стандарти життя на селі до міських, зробити так, що б в українських селах стало жити комфортно. Але ми маємо розуміти, що це завдання не на один рік. Проте я впевнений, що ми впораємось з новими викликами і вийдемо на траєкторію стабільного прогресивного розвитку ще сильнішими.
Ще раз зі святом! Успіхів та нових звершень!
Переглядів: 390 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0