Головна » 2009 » Вересень » 23 » Професіонали в галузі птахівництва зібрались на щорічну зустріч в Алушті
13:49
Професіонали в галузі птахівництва зібрались на щорічну зустріч в Алушті
15 вересня в м. Алушта розпочала роботу X Українська конференція з птахівництва з міжнародною участю.

Організаторами конференції виступили Українське відділення Всесвітньої наукової асоціації з птахівництва, Асоціація птахівничих підприємств «Птахопром України», редакція журналу «Ефективне птахівництво».

В роботі форуму беруть участь вітчизняні та зарубіжні вчені, керівники і спеціалісти обласних об’єднань з птахівництва, племптахозаводів, репродукторів, птахофабрик, інкубаторно-птахівничих станцій, фермерських господарств, комбікормових заводів, а також представники фірм, що поставляють корми та кормові добавки, вітамінні і ветеринарні препарати, обладнання, племінний матеріал.

Наукова програма конференції присвячена розгляду основних проблем, які стосуються всіх аспектів ділової та наукової діяльності у птахівництві. Учасники конференції обговорять нові законодавчі акти щодо виробництва продукції птахівництва, питання захисту здоров’я птахів, генетики, розведення та селекції, впровадження нових сучасних технологій, переробки продукції, економіки підприємств і багато інших.

Під час роботи заходу працюватиме виставка «Птахівництво – 2009» і виставка-продаж науково-технічної, методичної та періодичної літератури з усіх наукових напрямків конференції.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 595 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0