Головна » 2011 » Квітень » 5 » Роз’яснення щодо машин, які вважати новими при первинній реєстрації
08:26
Роз’яснення щодо машин, які вважати новими при первинній реєстрації
Відповідно до підпункту 14.1.124 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України новий транспортний засіб - транспортний засіб, що не має актів державної реєстрації уповноважених органів, у тому числі іноземних, які дають право на його експлуатацію.

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про товарну біржу” наземний транспортний засіб - той, що вперше реєструється в Україні та має загальний наземний пробіг до 6 000 кілометрів.

Враховуючи вищезазначене, а також те, що в законодавстві України відсутнє однозначне трактування терміну нової машини (трактора, самохідної машини тощо), рекомендується під час реєстрації машин вперше новими вважати ті машини, з дати виготовлення яких пройшло не більше одного року. При цьому якщо машина виготовлена, наприклад, в 2007 році, то датою виготовлення вважати 31.12.2007.

Крім того машини, з дати виготовлення яких пройшло більше одного року, але вони не введені в експлуатацію, що підтверджуються відповідними документами (сервісна книжка, формуляр тощо), вважаються новими.
Переглядів: 464 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0