Головна » 2010 » Жовтень » 1 » Розпочала роботу «Київська осінь-2010»
11:08
Розпочала роботу «Київська осінь-2010»
30 вересня, на території Національного комплексу "Експоцентр України” розпочала свою роботу агропромислова виставка-ярмарок «Київська осінь-2010», основна мета якої - подальше розширення економічних міжрегіональних зв’язків, просування вітчизняних товарів на внутрішні ринки, сприяння оптово-роздрібній торгівлі та розвитку аграрного ринку.

У церемонії відкриття виставки взяв участь заступник Міністра аграрної політики України Максим Мельничук.

Цьогоріч свої досягнення експонують біля 1200 компаній, а загальна виставкова площа становить більше 6 тисяч квадратних метрів. Особливістю виставки є те, що більшість серед учасників - безпосередні виробники сільськогосподарської продукції та приватні господарі практично з усіх регіонів держави.

Протягом чотирьох днів учасники та гості заходу в павільйоні № 4 зможуть ознайомитися з експозиціями регіонів, що організовані обласними державними адміністраціями; підприємства-учасники представляють продукти харчування, засоби захисту рослин, саджанці, різноманітне обладнання для сільського господарства (пав. № 4 і № 8).

Для відвідувачів працює спеціалізована виставка "Насіння України” та виставка малогабаритної техніки для особистих селянських та фермерських господарств.

У павільйоні № 10 розміщуються експозиції науково-дослідних інститутів, які поряд з демонстрацією новітніх досягнень та пропагандою інноваційного напрямку розвитку аграрного сектору, пропонують до впровадження власні районовані, високопродуктивні сорти культур та раціональні технології, що базуються на технічних комплексах вітчизняного виробництва.

Особливими цікавинками виставки мають стати кущові дні регіонів (захід-схід, північ-південь, центр (Київ-Київська область) з презентацією відомих товарних знаків та торгових марок; дні галузей агропромислового комплексу (день сала та українських ковбас, день насіння, садивного матеріалу та захисту рослин, день українських напоїв, день фермерської техніки тощо); свято куліша.

На відкритих майданах розміщено сільськогосподарську техніку та обладнання, працюють окремі майданчики для продажу риби, м’яса, меду, овочів, саджанців, добрив тощо.

В рамках виставки-ярмарку проводяться презентації та дегустації різноманітної продукції, культурно-масові заходи, концерти народної самодіяльності, конкурси, нагородження переможців, працюють ресторани національної та домашньої кухні.

Організатори агропромислової виставки-ярмарку «Київська осінь-2010» (Міністерство аграрної політики України та Національний комплекс «Експоцентр України») та розпорядник (Торговий дім «Промфінінвест») передбачають, що цього року захід відвідають більше 200 тисяч осіб з усіх куточків України.Прес-служба Мінагрополітики
Переглядів: 468 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0