Головна » 2012 » Вересень » 5 » Розпочала роботу XXIV Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2012»
15:09
Розпочала роботу XXIV Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2012»

5 вересня 2012 року відбулося урочисте відкриття найбільшої загальнодержавної виставки України - XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро – 2012».Цього року виставка проходить з 5 по 8 вересня 2012 року в Національному Комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ) у місті Києві. Організатором виставки традиційно є Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Мета виставки: всебічне сприяння реалізації державної аграрної політики, економічному зростанню сільськогосподарського виробництва, оцінка потенціалу українського ринку, його інвестиційної привабливості, сприяння процесам розвитку міжнародного співробітництва в АПК, а також презентація досягнень кращих господарств і сільськогосподарських підприємств усіх областей України,; демонстрація кращих зразків світового та вітчизняного виробництва сільськогосподарської техніки, обладнання, ветеринарних і біопрепаратів, агрохімії, біоенергетики та агроекології.

Цього року у виставці беруть участь 734 підприємств, фірм, компаній з 24 регіонів України та АР, іноземні компанії з 18 країни світу: Бельгія, Білорусь, Великобританія, Данія, Ірландія, Італія, Канада, Китай, Німеччина, Польща, Росія, США, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Індія.

Експозиція „АГРО 2012” охоплює широкий спектр тематичних розділів. А саме: в рамках традиційно проводяться Animal’EX 2012 – ХІ Спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва, Еквісвіт 2012 – IX Національна виставка конярства та кінного спорту із демонстрацією наукових та технічних досягнень з розведення, утримання та догляду за кіньми, показові виступи, змагання, FishExpo – VI Спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства, Біопаливо 2012 – V Спеціалізована виставка відновлювальних джерел енергії, Грибництво – Спеціалізована виставка грибної індустрії, ЕкспоАгроТех 2012 – II Спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин. А також нові спеціалізовані виставки: Hi-Tech АГРО – Спеціалізована виставка автоматизації, управління альтернативної енергетики, GPS і GIS технологій, Плодоовочевий форум – міжнародні спеціалізовані виставки Овочівництво, Садівництво, Виноградарство.

Виставка-ярмарок "АГРО", яка яскраво демонструє найсучасніші досягнення вітчизняного сільського господарства, а також наших іноземних партнерів, які успішно працюють в Україні, має особливе значення для розвитку аграрного сектора нашої держави. Мінагрополітики надає великого значення цьому найбільшому агропромисловому виставковому форуму, де можна не тільки ознайомитися з широкою гамою представлених експонатів і зразків продукції, але й укласти необхідні контракти, та поспілкуватися с представниками галузей, регіонів, фахівцями вітчизняних та зарубіжних підприємств, фірм. Адже сьогодні, у час глобалізаційних процесів у світі, роль України залежить від здатності ефективно реалізувати свої об‘єктивні переваги природно-ресурсного потенціалу у світовому розподілі праці та у міжнародній конкурентній боротьбі, забезпечивши участь у вирішенні світових продовольчої, енергетичної та екологічної проблем на основі взаємовигідних партнерських відносин.

Прес-служба Мінагрополітики

Переглядів: 284 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0