Головна » 2010 » Червень » 15 » Розроблення державних стандартів ПТО нового покоління для професій агропромислового комплексу
12:55
Розроблення державних стандартів ПТО нового покоління для професій агропромислового комплексу

10 червня 2010 року на базі Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренко під головуванням директора департаменту професійно-технічної освіти МОН Т.М. Десятова відбулось засідання робочої групи з розробки державних стандартів професійно-технічної освіти, заснованих на компетенціях, для професій агропромислового комплексу. У засіданні взяли участь фахівці департаменту професійно-технічної освіти, керівники професійно-технічних навчальних закладів за галузевим спрямуванням, методисти навчально-методичних центрів ПТО, представники відділення змісту ПТО Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

З практичним досвідом роботи виступила Л.І. Короткова, директор Державного навчального закладу "Запорізьке вище професійне училище моди і стилю".

Керівником робочої групи було представлено учасникам засідання анкети для роботодавців (І етап розроблення державних стандартів). За результатами засідання робочої групи визначено етапи проведення всеукраїнського анкетування роботодавців та опрацювання анкет для формування проекту професійного стандарту, заснованого на компетенціях, за професією "тракторист-машиніст с/г виробництва" - до 01.10.2010 р.

Переглядів: 626 | Додав: SLAVA | Рейтинг: 0.0/0