Головна » 2009 » Грудень » 10 » Розширене засідання асоціації "Укрконсервмолоко"
08:23
Розширене засідання асоціації "Укрконсервмолоко"
8 грудня відбулось розширене засідання правління та ради директорів Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко" за підсумками діяльності асоціації за звітній період 2009 року.

Відкрив засідання директор Департаменту харчової промисловості Мінагрополітики Юрій Кіщак.

Про роботу асоціації в січні-вересні поточного року та основні завдання на найближчу перспективу доповіла генеральний директор асоціації Тамара Нагайцева.

Учасники засідання заслухали звіт про роботу окремих підприємств і наукових установ, що входять до складу асоціації, проаналізували стан впровадження на підприємствах систем забезпечення безпечності та якості продуктів дитячого харчування, обговорили проблеми і перспективи розвитку галузі.

Результатом активного обговорення стало схвалення Перспективного плану першочергових заходів діяльності Національної асоціації "Укрконсервмолоко" на 2010 рік.

В роботі розширеного правління та ради директорів взяли участь фахівці Мінагрополітики, керівники та спеціалісти підприємств та наукових установ, що входять до складу асоціації "Укрконсервмолоко".

Прес-служба МінАП
Переглядів: 556 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0