Головна » 2010 » Квітень » 30 » «Солдатська каша» в Мінагрополітики
09:52
«Солдатська каша» в Мінагрополітики
Україна готується відзначити 65-у річницю визволення України від фашистських загарбників і 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Відкриваються нові госпіталі для ветеранів, герої війни в школах діляться спогадами з учнями, створюються нові експозиції в музеях, старші розповідають дітям про пережите у роки війни їхніми дідами і прадідами, пам'ять про яких буде шанувати вся країна…

Готується до цієї дати і Міністерство аграрної політики України.

Вже давно доброю традицією колективу стало проведення напередодні видатних свят конкурсу «Солдатська каша», що організовується Радою ветеранів Мінагрополітики. В цьому році конкурс було проведено у особливо урочистих умовах.

Учасниками конкурсу були ветерани війни, які брали участь у бойових діях. Кожен з них приготував таку саме кашу, яку їв колись на фронті, а члени журі та гості мали можливість оцінити майстерність бойових кашоварів.

Треба відмітити, що суддівство було неупередженим, оскільки тільки організатори конкурсу знали, де чия каша. Всі отримали неабияке задоволення, бо конкурс перетворився на справжнє свято ветеранів!

За одноголосним рішенням журі, до складу якого увійшли кухарі міністерської їдальні, представники профкому та громадських організацій, перше місце у конкурсі зайняли Павло Петрович Чеботарьов та Іван Устимович Карпенко, на другому місці – Валентин Іванович Костенко і Василь Миколайович Даниленко, а почесне третє місце віддали Галині Василівні Пуцовій.

Всі переможці отримали грошові винагороди, а учасники конкурсу – заохочувальні призи.

Вітаємо переможців!

Прес-служба Мінагрополітики,

м.Київ, вул.Хрещатик, 24, 278-83-89, press@minapk.gov.ua
Переглядів: 500 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0