Головна » 2009 » Жовтень » 8 » Спеціалісти ветеринарної медицини зібрались на VII-й Міжнародний конгрес
08:57
Спеціалісти ветеринарної медицини зібрались на VII-й Міжнародний конгрес
З 6 по 9 жовтня в містах Бровари та Васильків Київської області проходить VII-й Міжнародний конгрес спеціалістів ветеринарної медицини.

Учасників форуму очікує цікава й насичена програма.

8 жовтня голова Комітету ветеринарної медицини України Петро Вербицький відкриє роботу "круглого столу", під час якого ветеринари обговорять актуальні питання стану та розвитку галузі, обміняються досвідом впровадження сучасних технологій, розглянуть основні аспекти ділової та наукової діяльності у ветмедицині. Учасники конгресу візьмуть участь в урочистому нагородженні дипломами практикуючих лікарів, що працюють за різними спеціалізаціями.

8 і 9 жовтня спеціалісти ветеринарної медицини працюватимуть у двох секціях. Темами першої секції - «Здоров’я дрібних тварин» - будуть сучасні аспекти діагностики та імунопрофілактики інфекційних хвороб тварин, стан захворюваності дрібних тварин на інфекційні хвороби в Україні, нові технології, майстер-класи від світових лідерів ветеринарної медицини з Великобританії, Чеської Республіки, Франції, Польщі.

Учасники другої секції - «Здоров’я продуктивних тварин» - обговорять актуальні аспекти протиепізоотичної роботи в сучасних умовах, стан захворюваності продуктивних тварин в Україні та інші.

В рамках конгресу працює Міжнародний семінар з хвороб коней, в якому беруть участь не тільки українські, а й фахівці з інших країн, зокрема Великої Британії.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 622 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0