Головна » 2012 » Жовтень » 12 » Тернопільський навчально-курсовий комбінат визнано, як кращий навчальний заклад з підготовки водіїв
11:16
Тернопільський навчально-курсовий комбінат визнано, як кращий навчальний заклад з підготовки водіїв


За високий професійний рівень ведення освітньої діяльності Тернопільський навчально-курсовий комбінат визнано, як кращий навчальний  заклад з підготовки водіїв та нагороджено грамотою «За вагомий внесок у розвиток освіти та науки України» і вручено статуетку та видання «Флагмани освіти і науки України». 

27 вересня 2012 року в приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбудеться урочисте святкування заключної частини щорічного Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України».

Організатори: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Кабінет Міністрів України та Український видавничий центр «Галактика-С».

Проведення Проекту проходило за підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради України.

Завдяки проведеному рейтингу Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних державних адміністрацій та міськими радами, інститутами післядипломної освіти, а також громадськими об’єднаннями були визначені кращі представники галузі, гідні носити звання «Флагман освіти і науки України». Це близько 300 лауреатів Проекту, серед яких є заклади освіти та науки, визначні особистості, заслужені працівники освіти України, народні вчителі, визначні науковці, ветерани праці й обдаровані діти.
Переглядів: 564 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0