Головна » 2009 » Жовтень » 5 » У Києві розпочався українсько-французький семінар «Страхування та безпека дорожнього руху»
15:13
У Києві розпочався українсько-французький семінар «Страхування та безпека дорожнього руху»
5-6 жовтня поточного року триватиме семінар “Страхування та безпека дорожнього руху”. У роботі семінару беруть участь представники моторно-транспортного (страхового) бюро України, Департаменту Державтоінспекції МВС України та партнери проекту Твінінг із Франції. Французькі колеги продемонструють на прикладах із власного досвіду та за допомогою статистичних даних яким чином страхування сприяє покращанню безпеки дорожнього руху.
Учасники семінару планують обговорити стан української нормативно-правової бази про автострахування у порівнянні з європейською. Також відбудеться презентація неприбуткової організації “Профілактика на дорозі”, що утримується за рахунок фінансування страховими компаніями Франції та української громадської організації “Асоціація безпеки дорожнього руху”.
Французькі колеги розкажуть про діяльність та нормативно-правові засади системи бонус-малус, що значно сприяє покращанню поведінки водіїв у Франції. Йтиметься на семінарі й про цінову політику та критерії визначення вартості страховки, зокрема, приклади тарифних планів у залежності від поведінки водія.

5 жовтня 2009 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Переглядів: 596 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0