Головна » 2011 » Квітень » 14 » Участь в семінарі з Охорони праці
10:23
Участь в семінарі з Охорони праці

6-7 квітня 2011 року на базі головного  навчально-методичного центру Держгірпромнагляду України був проведений семінар керівників, методистів та фахівців суб’єктів господарювання, які здійснюють навчання з питань охорони праці посадових осіб інших суб’єктів господарювання за темою:  «Актуальні питання організації навчання та перевірки знань з охорони праці».

В цьому форумі і прийняв участь представник Тернопільського навчально-курсового комбінату. Учасникам семінару були прочитані досить змістовні лекції в питанні удосконалення навчання з питань охорони праці та його нормативно-правового забезпечення (за матеріалами парламентських слухань 17 листопада 2010 року). Були визначені і проблемні питання у сфері охорони праці та шляхи їх вирішення.

Більше десяти представників експертно-технічних центрів, навчальних комбінатів поділилися досвідом та внесли пропозиції щодо організації навчання з охорони праці. По закінченню семінару прийнято проект рішення. Всі учасники схвалили проведення даного заходу, вважаючи що ці актуальні питання семінару в організації навчання з охорони праці принесуть на практиці вагомий внесок в забезпеченні безпеки праці на виробництві.

Переглядів: 464 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0