Головна » 2009 » Жовтень » 1 » Україна-Росія: співпраця в АПК
11:01
Україна-Росія: співпраця в АПК
28-29 вересня українська делегація на чолі з міністром аграрної політики України Юрієм Мельником перебуває у м. Москва (Російська Федерація), де цими днями проходить п’яте засідання Підкомісії з питань АПК Комітету з питань економічного співробітництва Російсько-Української міждержавної комісії.

Співголовують на засіданні міністр сільського господарства Російської Федерації Олена Скринник і міністр аграрної політики України Юрій Мельник. У роботі засідання беруть участь члени Російської та Української частин Підкомісії з питань АПК, співробітники Посольства України у Російській Федерації.

Сторони обміняються думками щодо стану виконання рішень четвертого засідання Комітету з питань економічного співробітництва Російсько-Української міждержавної комісії від 29 квітня 2009 року, обговорять питання подальшого співробітництва на ринку зернових, у сфері насінництва, забезпечення безпеки рослинної продукції, що поставляється на ринки України та Російської Федерації, в галузі племінного тваринництва та технічного забезпечення аграрного комплексу.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 629 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0