Головна » 2011 » Лютий » 16 » В Міністерстві відбулась селекторна нарада з 25 регіонами
13:50
В Міністерстві відбулась селекторна нарада з 25 регіонами
15 лютого 2011 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства під головуванням Першого заступника міністра М. Безуглого відбулась селекторна нарада з 25 регіонами України з питань цінової ситуації на основних продовольчих ринках, заходів щодо її стабілізації та стану підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт.

На селекторній нараді було проаналізовано стан продовольчого ринку в усіх областях України та АР Крим, місцевій владі вказано на недопрацювання.

Як зазначив Перший заступник міністра, в регіонах незадовільна цінова ситуація на продовольчому ринку складається через несвоєчасне прийняття рішень щодо забезпечення окремих регіонів чи міст тим чи іншим видом продукції. Так, у сусідніх областях різниця на той самий товар в роздрібній мережі може сягати 20-25 %.

«Сьогодні регіони прозвітували щодо виправлення ситуації, нам було приємно відзначити позитивні зрушення в Чернівецькій області, яка була одним з лідерів за високими цінами, в місті Києві та інших регіонах. За прикладом міста Києва, де Міністерство аграрної політики та продовольства проводить широкомасштабні ярмарки, цей досвід розповсюджується і на інші регіони, і ми маємо можливість дати право міським жителям купити сільськогосподарську продукцію за цінами виробника на цих ярмарках, що значно здешевлює вартість продовольчого кошика», - сказав М. Безуглий.

Він також зазначив, що особливу увагу під час наради було відведено темі виділення місць для сільгоспвиробників безпосередньо на ринках. «Як показав сьогоднішній аналіз, вартість одного робочого місця на ринку коштує 150-200 грн на день. Що це означає: якщо один продавець продає 50 кг мяса, то він 200 грн (це 4 грн на кілограм - вартість м`яса) перекладає тільки за послугу ринку, а причина в тому, що практично всі ринки, які колись належали Укоопспілці, передані в оренду приватним бізнесовим структурам, метою яких є не якісне обслуговування населення, а отримання максимально можливого прибутку», - зазначив Перший заступник міністра.

Певну частину селектора було присвячено забезпеченню продовольчої безпеки на весь маркетинговий рік, а саме йшлося про виробництво необхідної кількості не тільки основних продуктів (напр., зерно пшениці, кукурудзи, олійні культури), а також малопоширених культур (просо, овес, гречка, інші), з яких виробляються крупи.

Прес-служба Мінагропроду
Переглядів: 423 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0