Головна » 2011 » Травень » 26 » В Управлінні ДАІ МВС України відбувся брифінг стосовно змін у роботі дорожньо-патрульної служби ДАІ
09:41
В Управлінні ДАІ МВС України відбувся брифінг стосовно змін у роботі дорожньо-патрульної служби ДАІ
Наказ МВС України «Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС» вступив в силу 23 травня 2011 року. Заступник начальника Управління Володимир Резніков розповів присутнім журналістам про основні положення цього документу.

За його словами відтепер службові автомобілі ДАІ повинні пересуватися по маршруту патрулювання з увімкненими спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору.
Втім Володимир Володимирович наголосив, що зазначене нововведення стосується тільки автопатрулів, що працюють на дорогах державного значення, за межами населених пунктів. У самих населених пунктах використання спецсигналів під час патрулювання на службових авто не обов’язкове. Тут інспектори ДАІ будуть здійснювати нагляд за дорожнім рухом виключно у місцях концентрації ДТП з урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, з причин яких стаються ДТП.
Маршрут патрулювання визначається командиром (начальником) підрозділу ДАІ, при цьому патрулювання нарядом ДАІ здійснюється на службовому транспортному засобі. У межах населених пунктів дозволено піше патрулювання з використанням технічних засобів та приладів.


25 травня 2011 року
Прес-служба Управління 
ДАІ МВС України
Переглядів: 503 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0