Головна » 2009 » Листопад » 2 » Відбувся з’їзд Аграрної партії України
09:55
Відбувся з’їзд Аграрної партії України
31 жовтня 2009 року в приміщенні Української Академії аграрних наук (м. Київ, вул. Суворова, 9) відбудеться ІІ з’їзд Аграрної партії України.

В роботі з’їзду візьмуть участь найвідоміші аграрії країни, Герої України, керівники Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств, Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Союзу птахівників України, інших громадських організацій, що працюють в аграрному секторі.

Акредитація представників ЗМІ за телефонами: 288.84.23 або 8.067.967.08.94

Прес-служба АПУ

Довідково: Нині Аграрна партія України об’єднує в своїх лавах понад 36 тисяч членів. Це селяни колективних підприємств, фермери, науковці, сільська та студентська молодь, працівники культурно-освітніх і медичних закладів. Партійні організації та осередки АПУ є майже у всіх регіонах України.

Вперше партія була створена 5 грудня 1996 року на Установчому з’їзді, а 30 грудня того ж року зареєстрована в міністерстві юстиції України. У червні 2004 року на VI (позачерговому) з’їзді АПУ було прийняте рішення про зміну її назви на Народну Аграрну партію України, а в лютому 2005 року – на Народну партію.

Водночас із зміною назви партії змінилися і її стратегічний курс та тактичні завдання. Основний зміст діяльності Аграрної партії України – захист інтересів працівників агропромислового комплексу та жителів села – було знівельовано. Зважаючи на чисельні звернення сільських трудівників, ініціативною групою 7 жовтня 2006 року було скликано Установчий з’їзд, який відродив Аграрну партію України та затвердив її Статут і програму.

Завдання та мета Аграрної партії України – зайняти гідне місце у політичному житті країни, проводити цілеспрямовану політику щодо розробки та реалізації аграрної політики держави, вивести Україну на рівень розвинутих держав світу, представляти та захищати інтереси громадян, які проживають у сільській місцевості або діяльність яких пов’язана з агропромисловим комплексом, а також усіх верств населення України.

Переглядів: 621 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0