Головна » 2010 » Липень » 30 » Віктор Янукович обговорив з Миколою Присяжнюком ситуацію в аграрному секторі України
07:14
Віктор Янукович обговорив з Миколою Присяжнюком ситуацію в аграрному секторі України
Президент України Віктор Янукович провів зустріч з Міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком, під час якої заслухав доповідь міністра про ситуацію в аграрно-промисловому комплексі, зокрема про хід збирання врожаю.

Враховуючи ситуацію на світовому ринку зерна, Глава держави звернув увагу на необхідність формування продовольчого резерву, а також регіональних резервів для забезпечення продовольчої безпеки країни. Президент доручив закупити до Аграрного фонду щонайменше 4 – 4,5 мільйона тонн зернових.

Віктор Янукович також дав доручення розпочати підготовку до осінньо-польових робіт, в тому числі передбачити механізми здешевлення вартості паливно-мастильних матеріалів, забезпечення селян добривами, засобами захисту рослин та кредитними ресурсами.

Окремо Президент доручив прискорити розробку програми розвитку молочного та м’ясного твариництва.

За даними Миколи Присяжнюка травневий прогноз врожаю зернових на рівні 46 мільйонів тонн був зменшений на 3,5 мільйонів тонн через складні погодно-кліматичні умови. З урахуванням уточненого прогнозу, визначено, що загальний обсяг експорту зернових в 2010-2011 маркетинговому році становитиме 16 мільйонів тонн.

Заслухавши доповідь про хід та графік виконання аграрних реформ, Віктор Янукович наголосив на особистій відповідальності міністра за реалізацію реформ в аграрному секторі та гармонізацію українських стандартів в АПК з нормативами ЄС.За інформацією прес-служби Президента України
Переглядів: 435 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0