Головна » 2009 » Жовтень » 23 » Вітаємо усіх із днем автомобіліста та дорожника!!!
15:22
Вітаємо усіх із днем автомобіліста та дорожника!!!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника!
Транспортна система України виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави. Вірю, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. У свою чергу працівники Державної автомобільної інспекції гарантуватимуть безпеку дорожнього руху усім його учасникам. Адже завдяки дії Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”, якого чекали і працівники Державтоінспекції, і водії, вдалося знизити рівень аварійності майже на сорок відсотків та зберегти життя більш ніж двом з половиною тисячам людей.
Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.
Автомобіліст - професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і одночасно почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.
Вітаю всіх, хто вірний професійному обов'язку, працює на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви - на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.
Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров'я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" - міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою
начальник Департаменту ДАІ МВС України
генерал-майор міліції
С.Г. Коломієць

Переглядів: 762 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0