Головна » 2012 » Листопад » 15 » Вітання Миколи Присяжнюка з Днем працівників сільського господарства
14:42
Вітання Миколи Присяжнюка з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!


Я переконаний, що це – одне з найважливіших свят України! Це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо нашої країни, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.
Сільське господарство в Україні – одна з основних галузей економіки, що дає змогу забезпечити стабільність та впевненість у майбутньому держави. Саме в аграрній галузі формується вагома частка валового внутрішнього продукту. Наш агросектор спроможний гарантувати продовольчу безпеку держави та, завдяки використанню потужних природно-кліматичних особливостей, забезпечити значний потенціал економічного зростання і зайняти одну з провідних позицій на світових ринках. Вже сьогодні Україна – одна з перших на світовому зерновому ринку, ринку олії та олійних культур.
Ми усвідомлюємо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
У цей день щиро дякую Вам за віддану любов до української землі. Бажаю втілення в життя Ваших планів, задумів та сподівань на благо розквіту України та піднесення добробуту українців.
Хай Ваші ниви обходять стороною природні стихії, а урожаї будуть щедрими. Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, щастя та злагоди в кожну домівку!

Міністр аграрної політики
та продовольства України Микола Присяжнюк
Переглядів: 782 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0