Головна » 2010 » Серпень » 5 » Вітання Міністра аграрної політики України Присяжнюка М.В. з Днем працівників ветеринарної медицини
10:46
Вітання Міністра аграрної політики України Присяжнюка М.В. з Днем працівників ветеринарної медицини
Шановні працівники ветеринарної медицини України!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини України!

В руках українських ветеринарів - складна і відповідальна справа: забезпечити профілактику, діагностику та лікування сільськогосподарських тварин, гарантувати якість і безпеку агропромислової продукції.

Крім того, на ваших плечах лежить важлива місія: не лише захистити тварин від хвороб, але й завадити поширенню небезпечних інфекційних захворювань, запобігти епідемії та пандемії серед людей. Недарма відомий вислів говорить: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство».

Щира подяка всім, хто чесно і віддано працює над виконанням цих важливих завдань!

Впровадження новітніх розробок та досягнень ветеринарної науки, лабораторно-діагностичної роботи, нарощення обсягів випуску вітчизняних засобів захисту тварин є запорукою відродження та стабільного розвитку вітчизняного тваринництва, птахівництва та інших галузей аграрного сектору економіки.

Упевнений, що наполеглива та ініціативна діяльність установ ветеринарної медицини і надалі буде підвищувати конкурентоспроможність України, зміцнювати її авторитет як виробника якісної сільськогосподарської продукції.

Бажаю всім вам успіхів у роботі, добробуту, здоров’я, щастя, злагоди в родинах та нових професійних досягнень на благо нашої Батьківщини.
Переглядів: 1064 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0