Головна » 2011 » Травень » 1 » Вітчизняні аграрії розпочали реалізацію програми виробництва органічної продукції
16:06
Вітчизняні аграрії розпочали реалізацію програми виробництва органічної продукції
Міністерство аграрної політики та продовольства України стимулюватиме розвиток виробництва органічних продуктів харчування. Про це заявив очільник Мінагропроду Микола Присяжнюк сьогодні під час робочої поїздки на Полтавщину, де, зокрема, відвідав приватне підприємство «Агроекологія» у Шишацькому районі. 

«Вже всі розуміють, що органічне харчування важливе для життя та здоров’я. Тому ми прийняли разом із Академією аграрних наук рішення про створення на базі господарства «Агроекологія» наукового закладу, котрий на прикладі розвитку м’ясного і молочного скотарства буде пропагувати органічне харчування», - заявив Микола Присяжнюк.

Очільник Мінагропроду додав, що наразі ухвалено закон про виробництво сільськогосподарської органічної продукції. Крім того, Міністерство подає на розгляд уряду програму щодо розвитку дитячого харчування, яка включатиме харчування дітей віком не лише до 1 року, а й дошкільного та шкільного віку. Завдяки цій програмі виробники органічних продуктів отримають можливість збувати свою продукцію.

«Міністерство додатково буде вивчати питання щодо системної допомоги та стимулювання виробництва органічної продукції. Важливо, щоб у кожній області були господарства для вирощування екологічно чистих продуктів харчування, - заявив Міністр.

Прес-служба
Переглядів: 410 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0