Головна » 2011 » Березень » 18 » ВР скасувала талон до посвідчення водія
08:30
ВР скасувала талон до посвідчення водія

 Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування талона до посвідчення водія та  вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». 

 Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосували 295 із 395 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

 Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про дорожній рух". Внесено зміну до частини 9 статті 15  Закону України "Про дорожній рух", згідно з якою право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується лише посвідченням водія  транспортного засобу з установленим терміном дії.

 Таким чином, ВР скасувала талон до посвідчення водія транспортного засобу. В прикінцевих положеннях до закону зазначається, що закон набирає чинності з  дня, наступного за днем його опублікування.

 Кабінет міністрів України в місячний строк з дня опублікування цього закону має привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим законом,  забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим законом.

Джерело: УНІАН

Переглядів: 632 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 5.0/1