Головна » 2009 » Жовтень » 15 » Всеукраїнська асоціація фахівців з безпеки дорожнього руху підбила підсумки піврічної діяльності
12:30
Всеукраїнська асоціація фахівців з безпеки дорожнього руху підбила підсумки піврічної діяльності
На початку поточного року набули чинності Постанови Кабінету Міністрів України № 606 та 607, якими були затверджені порядок проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів та порядок надання суб'єктам господарювання повноважень на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час проведення державного технічного огляду.
Для забезпечення ефективної діяльності, спрямованої на виконання цих законодавчих актів, у березні поточного року було створено громадську організацію “Всеукраїнська асоціація фахівців з безпеки дорожнього руху”. За півроку існування асоціації у 20 регіонах України вже створені її представництва.
Сьогодні відбулося розширене засідання асоціації, в роботі якого взяв участь начальник Департаменту Державтоінспекції МВС України Сергій Коломієць.
Він зазначив, що завдання Державтоінспекції та асоціації щодо гарантування безпеки дорожнього руху у державі співпадають, що є запорукою ефективної взаємодії. Створенню сприятливих умов діяльності суб'єктів господарювання сприяло також видання Міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценко відповідного розпорядження. Відповідно до його вимог, в підпорядкованих підрозділах ДАІ прийом громадян з питань проведення державного технічного огляду триватиме 6 днів на тиждень та не менше 4 годин на добу. В місцях перевірки технічного стану транспортних засобів уповноваженими суб'єктами господарювання, де є відповідні умови для прийому громадян, буде забезпечено залучення працівників Державтоінспекції для повного проходження процедури техогляду на місцях та економії часу.
Сергій Коломієць також відзначив необхідність залучення членів асоціації до участі в роботі комісії, що надає дозвіл суб'єктам господарювання на відкриття станцій діагностики, а також проведення спільно з працівниками ДАІ перевірок щодо проведення технічного огляду транспортних засобів. Під час таких перевірок були виявлені факти, коли при середньому показнику перевірок до 50 автомобілів упродовж робочого дня, деякі суб'єкти господарювання перевіряли 200 та більше авто.
Одночасно члени асоціації окреслили коло спільних завдань, що необхідно вирішити для покращання ефективності їх діяльності. Для цього, на їх думку, необхідно покращити матеріально-технічну базу, віддаючи перевагу автоматизації процесів, впровадити програмне забезпечення тощо.

14 жовтня 2009 року
Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України

Переглядів: 748 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0