Головна » 2011 » Квітень » 18 » З 2 по 5 червня 2011 року відбудеться XXIІІ Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок “АГРО–2011”
06:57
З 2 по 5 червня 2011 року відбудеться XXIІІ Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок “АГРО–2011”
З 2 по 5 червня 2011 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15) відбудеться XXIІІ Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок "АГРО–2011”, яка визнана найбільшим і найпрестижнішим загальнодержавним заходом в агропромисловому комплексі України.

З кожним роком збільшується кількість вітчизняних та зарубіжних учасників, які широко представляють усі галузі сільського господарства, харчової, переробної та рибної промисловості, сільськогосподарського машинобудування.

В рамках XXIІІ Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "АГРО–2011” будуть проведені:

- X Спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва "Animal’EX-2010”;
- VIІІ Національна виставка конярства та кінного спорту "ЕквіСвіт-2011” із демонстрацією наукових та технічних досягнень з розведення, утримання та догляду за кіньми, показові виступи, змагання;
- IV Спеціалізована виставка "Впровадження ресурсоенергозберігаючих і конкурентоспроможних технологій, відновлювальних джерел енергії та виробництво біопалива”, спеціалізована експозиція "Біопаливо-2011”;
- V Cпеціалізована виставка рибного господарства та риболовства "FISHEXPO-2011”;
- Спеціалізована експозиція "Нова сільськогосподарська техніка виробництва підприємств сфери діяльності Міністерства промислової політики України”.

Також під час роботи виставки-ярмарку "Агро” плануються випробувальні польові та стендові покази роботи сільськогосподарських комплексів, техніки і обладнання, проводитимуться покази племінних тварин і птиці, показ обладнання для виробництва біопалива, висвітлюватиме свої досягнення аграрна наука, пройдуть спеціалізовані конференції та семінари, майстер-класи, круглі столи, відбудуться переговори за участю українських товаровиробників та їх закордонних партнерів.

Важливість проведення Міжнародної агропромислової виставки "АГРО” для аграрного ринку України підтверджується і особливою увагою офіційних осіб України та іноземних держав. У зв’язку з цим виставку традиційно відвідують міністри сільського господарства зарубіжних країн та представники дипломатичних місій в Україні.

Переглядів: 704 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0