Головна » 2011 » Червень » 1 » З 31 травня по 30 червня Державтоінспекція України проводить комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2011»
14:56
З 31 травня по 30 червня Державтоінспекція України проводить комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2011»

Мета операції – попередження аварійності на пасажирському транспорті та посилення транспортної дисципліни серед цієї категорії водіїв.

У літній період, як правило, зростає об’єм пасажирських перевезень, оскільки розпочинається сезон відпусток та екскурсій. А тому співробітники ДАІ будуть звертати особливу увагу на технічний стан пасажирських транспортних засобів, які залучаються до перевезень людей, зокрема під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку, посилять контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту.

Представники ДАІ ретельно перевірять технічну готовність автобусів, мікроавтобусів та іншого відповідного транспорту до експлуатації у літній період. Увага приділятиметься справності запасних та аварійних виходів, виявленню фактів незаконного переобладнання автобусів, встановлення непередбачених технічною документацією додаткових місць для сидіння.

Також буде здійснюватися контроль за дотриманням водіями режиму праці та відпочинку, проходження ними обов’язкового медичного контролю перед виходом на маршрут.

Прес-служба Управління 
ДАІ МВС України

Переглядів: 391 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0