Головна » 2010 » Січень » 4 » З Новим роком!
15:25
З Новим роком!
Шановні колеги! Дорога моя аграрна родино!Ось-ось ми з вами перегорнемо останній листок календаря року, що минає, і розпочнемо Новий, 2010-й рік.

Я розумію, що не кожен із вас задоволений результатами своєї роботи у нинішньому році, хоча на це і є чимало об’єктивних причин. Та попри всі труднощі нам вдалося завершити господарський рік без суттєвих збитків. Незважаючи на економічну і фінансову кризу, відсутність належної державної підтримки аграрний сектор нашої країни демонструє вміння впроваджувати інноваційні технології, по-партнерськи серйозно працювати з інвесторами, виробляти необхідну кількість смачних і якісних продуктів харчування, а отже, вміло протистояти викликам часу.

Як результат, Україна два роки поспіль збирає рекордні врожаї зернових і олійних культур, ми стали світовими лідерами експорту олії, увійшли до трійки найбільших експортерів зерна. Вперше за багато років нарешті намітилися позитивні тенденції в розвитку тваринництва. І я щиро вітаю вас з цими трудовими перемогами, які допоможуть вам зробити ваші господарства ще міцнішими, ще ефективнішими, вас – заможними, а села, в яких ви живете, – процвітаючими.

Тож від усього серця від себе особисто та від Колегії міністерства аграрної політики України бажаю всім вам, дорогі мої колеги, сприятливої погоди в 2010 році, щедрого врожаю і високих досягнень в тваринництві, розуміння і гарантованої підтримки з боку держави.

Нехай Новий рік принесе у ваші родини благополуччя і злагоду, впевненість у завтрашньому дні! Міцного вам всім здоров’я, удачі й натхнення у вашій святій справі – роботі на землі!

Щасливого всім Нового року і веселого Різдва!


З повагою,

міністр аграрної політики

Юрій Мельник
Переглядів: 572 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0