Головна » 2011 » Лютий » 25 » Засідання методичних комісій
14:33
Засідання методичних комісій

21 лютого відбулося засідання методичної комісії «По підготовці електрогазозварників, операторів котельні, машиністів холодильних установок, машиністів кранів автомобільних, стропальників, осіб відповідальних з питань охорони праці» з порядком денним:

1.Аналіз знань слухачів нового контингенту (група підготовки електрогазозварників в Збаразькому районі) та пропозиції щодо диференційованого підходу до навчання слухачів на уроках теоретичного та виробничого навчання.

2.Аналіз наявності технічної літератури, стану навчально-методичних матеріалів для теоретичного та виробничого навчання з професії оператор котельні.

На вищевказаному засіданні було проаналізовано зріз знань групи підготовки електрогазозварників в Збаразькому районі. Членами комісії були висловлені пропозиції щодо використання психологічного, педагогічного та методичного підходів до навчання слухачів на уроках теоретичного навчання, адже ціль диференціації процесу навчання – забезпечити кожному слухачу умови для максимального розвитку його здібностей, нахилів, задоволення пізнавальних потреб і інтересів в процесі засвоєння ним змісту матеріалу.

В процесі засідання був проведений аналіз стану навчально-методичних матеріалів, наявності технічної літератури для теоретичного та виробничого навчання з професії «Оператор котельні». Члени методичної комісії відмітили, що література, навчально-методичні матеріали є в достатній кількості, але потрібно працювати над поповненням електронної бібліотеки сучасними інформаційними матеріалами – відеофрагментами, схемами, графіками, навчальними фільмами, електронними підручниками та довідниками.

Переглядів: 546 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0