Головна » 2009 » Жовтень » 9 » «Золота осінь 2009»
15:45
«Золота осінь 2009»
Українська делегація на чолі з заступником міністра аграрної політики України Олександром Шевченком бере участь у роботі 11-ої Російської агропромислової виставки «Золота осінь 2009» та спеціалізованої виставки з машинобудування «АГРОТЕК. РОСіЯ», що проходять з 9 по 12 жовтня у Всеросійському виставковому центрі (м. Москва, Російська Федерація).

Заступник міністра Олександр Шевченко та члени української делегації проведуть низку зустрічей та переговорів з керівниками іноземних делегацій, зокрема зустрінуться з міністром сільського господарства Росії Оленою Скринник, візьмуть участь у роботі численних агрофорумів, конференцій, семінарів, «круглих столів», майстер-класів.

Російська агропромислова виставка «Золота осінь» проводиться щорічно та приурочена до святкування Дня працівника сільського господарства і переробної промисловості Росії. Організатори виставки – Мінсільгосп Росії, Уряд Москви, РАСГН, Агропромсоюз, ВАТ «ГАО ВВЦ».

Захід став традиційним місцем зустрічі аграріїв різних країн, одним із найбільших міжнародних форумів новітніх агротехнологій - в цьому році будуть експонуватися розробки та сільгосппродукція 160 компаній з 29 країн світу.

Тематика «Золотої осені 2009» охоплює всі основні складові сільгоспвиробництва: техніка та обладнання для АПК, регіони Росії, зарубіжні країни, тваринництво, обладнання для харчової та переробної промисловості, альтернативна енергетика. Ділова програма «Золотої осені» передбачає більше 60 заходів, експозиції виставки розміщуються в 5 спеціалізованих павільйонах і на відкритих майданчиках на площі понад 60000 кв. м.

Члени української делегації відвідають в рамках виставки культурні заходи, унікальні презентаційні програми, галузеві конкурси, а також традиційну ярмарку-продаж екологічно чистих продуктів харчування з різних регіонів Росії.

Прес-служба МінАП

Переглядів: 696 | Додав: xoma_joguk | Рейтинг: 0.0/0