Головна » 2010 » Серпень » 11 » Звернення Мінагрополітики України
12:37
Звернення Мінагрополітики України
Міністерство аграрної політики України закликає окремі комерційні структури припинити безпідставні звинувачення на адресу відомства та не втягувати ЗМІ у боротьбу за власні бізнес-інтереси.

У гонитві за досягненням вузькокорпоративних бізнес-інтересів та отриманням комерційної вигоди будь-якими методами окремі структури вдаються до «брудних» PR-технологій, намагаючись дискредитувати Мінагрополітики у очах громадськості. Прикро, що знаряддям цього стають українські мас-медіа.

Так, останнім часом у деяких друкованих та Інтернет-виданнях були опубліковані матеріали із звинуваченнями Мінагрополітики у лобіюванні інтересів окремих комерційних фірм. Зокрема, йшлося про те, що міністерство нібито діяло в інтересах ТОВ «Київголографія» при визначенні розробника голографічного захисного елементу (ГЗЕ) для бланків суворої звітності, які в подальшому будуть використовувати підприємства галузі. Ці звинувачення є абсолютно безпідставними, а подана у публікаціях інформація не відповідає дійсності. До речі, про реальний стан справ, перебіг подій, детальне з’ясування всіх обставин вже йшлося у інтерв’ю профільного заступника Міністра.

Істинна причина публічних претензій й безглуздих закидів у бік міністерства полягає в іншому. Справа в тому, що всі ці обвинувачення були висунуті від імені іншого гравця на ринку послуг з розробки голографічних захисних елементів – Спеціалізованого підприємства «Голографія», яке нібито також надавало міністерству свої пропозиції щодо виготовлення голограми. Проте, відповідного, офіційно зареєстрованого листа до міністерства не надходило.

Єдиним підприємством, яке подало пропозиції, було ТОВ «Київголографія». Більше того, це товариство за власний рахунок розробило зразок голограми і надало міністерству. На це не передбачались і не витрачались бюджетні кошти, відповідно тендерні процедури не проводились і не мали проводитись.

Вочевидь, що СП «Голографія» просто, як то кажуть, проґавило свій шанс, і тепер намагається свої власні прорахунки виправити шляхом «нападів з-за рогу» - недобросовісної конкуренції, чорного PR та дискредитації Мінагрополітики і ТОВ «Київголографія».

Оскільки вищенаведені претензії були опубліковані у рейтингових друкованих виданнях у формі відкритого листа трудового колективу СП «Голографія» до керівництва Мінагрополітики, а сам лист переданий до відомства, то офіційна відповідь обов’язково буде надіслана підприємству.

Мінагрополітики звертається до окремих комерційних структур із вимогою припинити втягувати державний орган влади у з’ясування бізнес-відносин та вирішення своїх приватних інтересів.

Принагідно Мінагрополітики також звертається до українських мас-медіа із проханням не ставати знаряддям у комерційних сутичках, не бути каналами передачі недостовірної інформації, не розмінюватися власною репутацією, стаючи суб’єктом інформаційної атаки. Просимо вітчизняні ЗМІ керуватись принципами журналістської етики, дотримуючись таких стандартів, як достовірність фактичної інформації; чітке відокремлення фактів від думок; баланс думок.Прес-служба Мінагрополітики,

м.Київ, вул.Хрещатик, 24, 278-83-89, press@minapk.gov.ua
Переглядів: 472 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0