Головна » 2010 » Листопад » 03
"Безпека на дорогах заради безпеки життя” - на таку тему проводився в жовтні цього року третій Міжнародний конгрес в Санкт-Петербурзі.Зустріч проходила в Таврійському палаці, який є штаб-квартирою Міжпарламентської Асамблеї держав-учасників СНД.
Начальник Департаменту забезпечення безпеки дорожнього руху Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації Віктор Кір'янов зачитав звернення прем'єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна до учасників: "Упевнений, в ході нинішнього конгресу будуть підготовлені конкретні, затребувані в російській та міжнародній практиці пропозиції, спрямовані на підвищення безпеки на дорогах. Питання забезпечення безпеки дорожнього руху, зниження аварійності, травматизму і смертності на транспорті вимагають системного підходу, ефективних законодавчих та логістичних рішень. Звичайно, багато що залежить і від загальної культури поведінки всіх учасників дорожнього руху...".
У роботі заходу взяли участь керівники органів державної влади, парламе ... Читати далі »
Просмотров: 615 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Мінагрополітики спільно з місцевими органами виконавчої влади на виконання доручення Уряду забезпечило проведення ярмаркових заходів в обласних та районних центрах, в містах Києві та Севастополі. До участі в ярмарках було залучено широке коло безпосередніх виробників сільськогосподарської продукції. Так, лише в м.Київ, починаючи з 4 вересня, було залучено більше 10 000 автомашин, на яких реалізували понад 15 000 видів продукції за цінами безпосередніх виробників. 

«Проведені заходи дали позитивний результат, сприяли стабілізації цін на сільськогосподарську продукцію. Наприклад, крупа гречана при середній ціні біля 11 гривень реалізувалась на більшості ярмарків по 8 гривень. Середня ціна у вересні на картоплю становила 4,50 гривень за кілограм, в жовтні знизилась до 3,50 гривень, а сьогодні знаходиться в районі 3 гривень», - зазначив Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк.

Він також додав, що ярмаркові заходи стали можливі завдяки сприянню органів місцевої влади, які з ... Читати далі »
Просмотров: 572 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Організатори:Асоціація фермерів та приватних землевласників України, ТОВ „Міжнародний виставковий центр”, ТОВ „Експо-Центр „Господар” за сприяння Міністерства аграрної політики України.

На найбільшому в Україні виставковому майданчику, що забезпечує найсучасніший рівень та сервіс учасникам та відвідувачам, в м. Київ 9-12 листопада 2010 року відбудеться VII Міжнародна агропромислова виставка "АГРОФОРУМ - 2010", в рамках якої пройде 13-та Агропромислова виставка "Фермер України 2010".

Головна мета міжнародного "АГРОФОРУМУ 2010" – це сприяння розвитку ринкових відносин в агропромисловому комплексі України, подальшій інтеграції АПК України у міжнародні ринкові структури, забезпечення адекватної інфраструктури ринку, розгляд передових технологій, які забезпечують екологічно чисті продукти харчування.

Під час роботи Форуму буде проведено 13-й Всеукраїнський конкурс на краще Фермерське господарство, краще оформлення обласної експозиції фермерів та краще представлення фе ... Читати далі »
Просмотров: 547 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк зустрівся із керівником Россільгоспнагляду Сергієм Данквертом. В ході зустрічі було обговорено питання взаємодії ветеринарних служб України та Росії.

Сторони також обговорили питання транзиту тваринницької продукції через територію Росії до Казахстану з підприємств України, не атестованих Россільгоспнаглядом і не включених станом на 1 липня 2010 року до реєстру підприємств, що мають право на експорт продукції на територію Митного союзу.

Крім того, на зустрічі йшлося про взаємне зближення позицій України з позиціями країн-членів Митного союзу.

Сторони домовилися про необхідність проведення в першій декаді листопада 2010 року наради голів ветеринарних служб України та країн-членів Митного союзу для вирішення питань, не врегульованих законодавством СНД і Митного союзу.

У ході зустрічі заплановано підписати протокол між ветеринарними службами країн-членів Митного союзу і України, який передбачатиме механізм зближення ... Читати далі »
Просмотров: 481 | Дата: 03.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0