Головна » 2010 » Листопад » 12

11 листопада 2010 року під головуванням Міністра було проведено нараду з керівниками науково-дослідних установ Міністерства аграрної політики України. 

Як наголосив під час наради Міністр, для аграрного сектору на сьогодні особливе значення має підвищення рівня результатів наукових досліджень та концентрація коштів на пріоритетних напрямах досліджень науково-дослідних установ.

Участь в нараді прийняли директори Департаментів Міністества та керівники 25 наукових установ.

Прес-служба Мінагрополітики

Просмотров: 523 | Дата: 12.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

12 листопада, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк перебуває з офіційним візитом у м.Брюссель (Бельгія), де зустрівся з Членом Європейської Комісії з питань торгівлі К. Де Гухтом. 

Також в рамках візиту заплановані зустрічі Міністра з Членом Європейської Комісії з питань сільського господарства та розвитку сільської місцевості Д.Чолошем та з представниками європейських аграрних асоціацій COCERAL та FEDIOL.

О 15:45 Микола Присяжнюк проведе короткий брифінг з представниками ЗМІ, акредитованими у Брюсселі.

Прес-служба Мінагрополітики


Просмотров: 535 | Дата: 12.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

З метою посилення державного контролю за безпекою пасажирських перевезень, станом утримання залізничних переїздів, а також дотриманням водіями транспортних засобів вимог законодавства у сфері надання пасажирських послуг Державтоінспекцією України з 13 жовтня по 10 листопада поточного року проводився комплекс профілактичних заходів під умовною назвою "Перевізник ".

Під час проведення операції працівниками ДАІ була здійснена перевірка готовності автобусів, мікроавтобусів та іншого пасажирського автотранспорту до експлуатації на маршрутах. Здійснювався також посилений контроль за дотриманням водіями режиму праці та відпочинку, проходженням обов'язкового технічного огляду автобусів перед виїздом на маршрут. Одночасно проводилися цільові перевірки базових автопідприємств щодо виконання ними договірних умов з перевізниками (зберігання транспортних засобів, їх ремонт та н ... Читати далі »

Просмотров: 794 | Дата: 12.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0