Головна » 2010 » Листопад » 19
19.11.2010 13:20

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята для мільйонів наших співвітчизників, які сьогодні живуть і працюють в українському селі!

Для нашої держави, відомої своїми могутніми аграрними традиціями і можливостями, День працівника сільського господарства – це дійсно загальнодержавне свято.

Майбутнє України, її авторитет і місце в світовому співтоваристві, благополуччя нашого народу, наших дітей і онуків залежить від того, чи буде збережене село - колиска і берегиня нашого народу.

Цього року, в умовах природних та економічних труднощів, український селянин вкотре довів, що є справжнім дбайливим господарем, який вміє працювати, впроваджувати новітні технології, виробляти конкурентоспроможну продукцію, що має попит як на внутрішньому, так і на світовому ринку.

Мінагрополітики крок за кроком реалізує Програму економічних реформ Президента, що дало змогу не допустити значног ... Читати далі »
Просмотров: 657 | Дата: 19.11.2010 | Рейтинг: 5.0/1

17 листопада, у Міжнародному центрі культури і мистецтв «Жовтневий палац» відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників сільського господарства.

До Києва приїхали Герої України, відомі аграрії, керівники і рядові спеціалісти сільгосппідприємств, фермери.

В урочистостях взяли участь Прем`єр-міністр Микола Азаров та Міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов.

Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк привітав всіх працівників аграрного сектору із професійним святом. У привітанні Міністр зазначив, що першочергові завдання аграрного сектору на сьогодні – це адаптація до вимог сьогодення і стрімка експансія вітчизняної сільськогосподарської продукції на ринки.

Прем`єр-міністр Микола Азаров зачитав привітання від Президента України Віктора Януковича та особисто висловив поздоровлення аграріям.

Микола Азаров наголосив, що село для уряду є основним пріоритетом для роботи у 2011 році. Він запевнив, що в наступному році буде виділено більше ресурсів ... Читати далі »
Просмотров: 641 | Дата: 19.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0