Головна » 2010 » Листопад » 25
За інформацією Гідрометцентру України на території держави з 25 листопада очікується зниження температури, дощі, мокрий сніг. Уночі 25-28 листопада практично у всіх областях зниження температури від 0° до -7°, на дорозі ожеледиця. 
З огляду на це Державтоінспекція рекомендує водіям бути уважнішими на дорозі, дотримуватися швидкісного режиму та дистанції, з особливою обережністю рухатися по мостам та естакадах.
Стандартні рекомендації для холодної пори року включають в себе зміну гуми на зимову, перевірку гальмівної системи і світлотехніки, дотримання правил паркування.
Заклик "перевзути” свій автомобіль носить рекомендаційний характер, і робиться це перш за все з метою забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху.
Водночас, Державтоінспекція нагадує, що п. 31.4.5. ПДР визначено, що шини експлуатованих транспортних засобів повинні мати наступну залишкову висоту малюнка протектора:
- легкових автомобілів і вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масо ... Читати далі »
Просмотров: 531 | Дата: 25.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

24 листопада 2010 року, в рамках робочої поїздки Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк перебуває в Арабській Республіці Єгипет де візьме участь у шостому засіданні спільної Міжурядової українсько-єгипетської комісії з економічного і науково-технічного співробітництва та в Українсько-єгипетському бізнес-форумі.

Прес-служба Мінагрополітики
Просмотров: 513 | Дата: 25.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

23 листопада 2010 року, в рамках робочої поїздки Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк перебуває у м.Тріполі (Лівія) де візьме участь у засіданні міжурядової україно-лівійської комісії зі співробітництва. 

На засіданні обговорюватимуться питання подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва між країнами, зокрема в торговельно-економічній та інвестиційній сферах.

Також планується проведення бізнес-форуму за участю представників ділових кіл України та Лівії.

Прес-служба Мінагрополітики
Просмотров: 534 | Дата: 25.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0