Головна » 2010 » Листопад » 3 » 9-12 листопада за сприяння Міністерства аграрної політики України відбудеться VІI Міжнародна агропромислова виставка ”АГРОФОРУМ–2010”
15:41
9-12 листопада за сприяння Міністерства аграрної політики України відбудеться VІI Міжнародна агропромислова виставка ”АГРОФОРУМ–2010”
Організатори:Асоціація фермерів та приватних землевласників України, ТОВ „Міжнародний виставковий центр”, ТОВ „Експо-Центр „Господар” за сприяння Міністерства аграрної політики України.

На найбільшому в Україні виставковому майданчику, що забезпечує найсучасніший рівень та сервіс учасникам та відвідувачам, в м. Київ 9-12 листопада 2010 року відбудеться VII Міжнародна агропромислова виставка "АГРОФОРУМ - 2010", в рамках якої пройде 13-та Агропромислова виставка "Фермер України 2010".

Головна мета міжнародного "АГРОФОРУМУ 2010" – це сприяння розвитку ринкових відносин в агропромисловому комплексі України, подальшій інтеграції АПК України у міжнародні ринкові структури, забезпечення адекватної інфраструктури ринку, розгляд передових технологій, які забезпечують екологічно чисті продукти харчування.

Під час роботи Форуму буде проведено 13-й Всеукраїнський конкурс на краще Фермерське господарство, краще оформлення обласної експозиції фермерів та краще представлення фермерського господарства, планується проведення конференцій, презентацій українських та закордонних фірм, виробників і постачальників продукції для агропромислового комплексу, демонстрація передових технологій, інноваційних рішень та розробок у цій галузі.

З метою підтримки підготовки та проведення виставки Міністерством аграрної політики України створено Організаційний комітет. 27 жовтня 2010 року на засіданні оргкомітету затверджено концепцію, розроблено план заходів та програму VII Міжнародної агропромислової виставки "АГРОФОРУМ - 2010". Експозиції фермерів здебільшого формуються в тісній співпраці управлінь агропромислового розвитку облдержадміністрацій, обласних дирекцій Укрдержфонду та обласних Асоціацій фермерів.

Враховуючи важливість питань, що розглядаються, запрошується велика кількість відвідувачів, переважна більшість яких – це керівники вищого та середнього рівня, фахівці, виробники сільгосппродукції, колективні, фермерські господарства, підприємства і організації, зайняті у харчовій, переробній та інших галузях економіки України.

Участь у Міжнародній агропромисловій виставці "АГРОФОРУМ - 2010" - це практична реалізація маркетингових завдань з розширення сфери діяльності підприємств з виходом на міжнародне співробітництво, підвищення їх конкурентоспроможності.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект 15, ст. м. „Лівобережна”

Контакти:

тел.: (044) 280-30-11, e-mail: farmexpo@ukr.net. Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.Прес-служба Мінагрополітики
Переглядів: 548 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0